Sprawdź PROMOCJE: *** Jeżeli wykupisz 6 kolejnych karnetów otrzymasz PREZENT (poprawa zdrowia gratis)! *** Przyprowadź koleżankę/kolegę która wykupi karnet, dostaniesz 50% ZNIŻKI na swój identyczny karnet *** Dziecko w wieku 10-16 lat ćwiczy z rodzicem na jego karnecie *** Emeryci i renciści mają zniżkę 10% ***

Witamy na zdrowej stronie

Siłownia to nie tylko miejsce gdzie odbywają się treningi, to także sposób na życie. Można tu wypracować zarówno duże mięśnie, jak również popracować nad redukcją zbędnego tłuszczu.

Kulturystyka to niełatwy orzech do zgryzienia. Droga do godnych podziwu bicepsów, szerokich „barów” oraz zgrabnej sylwetki jest długa, nie wystarczą do tego dwie wizyty na siłowni tygodniowo. Jak jednak mówi stare chińskie przysłowie: Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku. Warto więc zacząć pracę nad sobą nawet w niewielkim wymiarze, ale – co ważne – korzystając fachowej opieki i odpowiedniego sprzętu. Można bowiem sobie bardzo pomóc, ale niewłaściwym treningiem również bardzo zaszkodzić.

Idąc pierwszy raz na siłownię, powinno się powiedzieć trenerowi, jaki mamy cel, czyli co chcemy osiągnąć: schudnąć, nabrać masy mięśniowej, wyrzeźbić mięśnie, czy poprawić kondycję.

Nasza siłownia udostępnia wiele różnych maszyn oraz wolnych ciężarów, można więc precyzyjnie ćwiczyć poszczególne grupy mięśni samemu lub pod fachową opieką.

ZAPRASZAMY WIĘC DO ĆWICZEŃ W NASZEJ SIŁOWNI.

Siłownia B-52 Gdańsk Morena

Siłownia B52

powstała we wrześniu 1998r. Od samego początku staraliśmy się stworzyć miejsce, gdzie w przyjaznej atmosferze każdy może zadbać o zdrowie i zgrabną sylwetkę. Trenowała z nami zarówno czterokrotna mistrzyni świata, jak również przychodzi młodzież szkolna, dopiero rozpoczynająca przygodę z kulturystyką. Zadbaliśmy o nowoczesny sprzęt do ćwiczeń siłowych oraz aerobowych. Wszystkim naszym klientom oferujemy miłą obsługę, instruktaż, zaplecze sanitarne oraz saunę na podczerwień. Prowadzimy sprzedaż preparatów firmy OLIMP, jak również oferujemy napoje oraz odżywki przygotowywane na miejscu.

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie i Panów, którym nie jest obojętne zdrowie oraz stan ducha i ciała.

ATRAKCYJNE CENY bez wpisowego, bez stałej umowy! DOSKONAŁA atmosfera, tu nie ma rewii mody. ŻYCZLIWA i profesjonalna opieka. PROMOCJE!

STUDIO REKREACYJNE "B-52" TADEUSZ NOGAJ

ul. Jaśkowa Dolina 105
80-286 Gdańsk Morena

NIP: 9570141848

REGON: 191616951

B-52 Siłownia Gdańsk Morena Gdańsk - Kutlurystyka dla każdego!